Eğitim Pazaryeri Yazılımı

Eğitim Pazaryeri Yazılımı

Eğitim kurumlarının yürütmüş oldukları faaliyetlerle ilgili işlemleri kolay, hızlı ve daha etkili yapabilmeleri sağlamak için ihtiyaç duydukları yazılımları hizmete sunduk.Uzaktan eğitim portalını yazarken sizlerden gelen sorunları göz önünde bulundurarak sizlerin istekleri doğrultusunda bir portal geliştirdik.Portalımızın alt yapısında kullanmakta olduğumuz yazılım bir çok eğitim kurumu tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.Eğitim Pazar yeri yazılımın içeriği;

Modern kullanımı kolay arayüz; kurumunuza özel olarak geliştirilen uzaktan eğitim sistemimize, bilgisayar, tablet, telefon,  gibi bir çok cihazdan erişim sağlayabilirsiniz. Kullanımı kolay ve oldukça sade bir arayüze sahiptir.

Ders Modülü; bu modülün diğer modüllerden farkı uyarlanabilir olma özelliğidir. Öğrencilerin yaptığı her seçim onları farklı bir içeriğe yönlendirecektir. İyi bir planlamayla, öğrenci ve eğitmen ders içeriği hakkında bilgi sahibi olabilmektedirler. Ders içerikleri PDF, SCORM ve video şeklinde eklenilebilir.

Ödev Modülü; ödev modülü öğrenci ve eğitimcilere verilen ödevleri ve diğer aktiviteleri toplama, notlandırma,  gibi olanakları sağlar.

Quiz (Sınav) Modülü; quiz modülü, eğitmenlerin farklı tiplerde ve farklı yapılarda quizler oluşturmasına  saklamasına olanak tanır.

Takvim Modülü;takvim modülü, eğitimci ve öğrencilerin, ders,ödev ve sınav tarihlerini takibini sağlar.. Böylelikle hiç bir etkinlik kaçırılmaz.

Raporlama Modülü; raporlama modülü ile öğrencilerinizin tanımlanan derslerde ki ilerleme durumlarını, tamamlamış oldukları eğitimleri detaylı bir şekilde raporlayabilirsiniz.

SMS Modülü; sms modülü ile toplu olarak eğitim sisteminize eklenen öğrencilere, kullanıcı adı ve şifrelerini sms ile bildirebilirsiniz. Bu modül iki farklı firmanın sms alt yapısı ile çalışmaktadır.

Kullanıcı Yönetimi;size iletilecek olan yönetici hesabı ile eğitmen, öğrenci tanımlamaları yapabilir, kullanıcı hesapları oluşturabilir, bu hesaplar üzerinde gerekli düzenlemeleri yapıp kullanıcıları silebilirsiniz.

Toplu Kullanıcı Eylemleri; eğitim Pazar yeri yazılımı ile kullanıcılarınız üzerinde toplu işlemler yapabilirsiniz. Toplu olarak öğrenci ekleyebilirsiniz, silebilirsiniz, sınıflarını değiştirebilirsiniz, derslere tanımlama yapabilirsiniz, pasif yada aktive alabilirsiniz.

Günümüz kullanılan eğitim pazar yeri yazılımlarını incelediğimizde yazılımların sadece toplantı yazılımları olduğunu,  amaçlarının uzaktan eğitim olmadığını görürsünüz. Uzaktan Eğitim portalı yazılımı olarak sizlere kullanımı kolay, yerli öğrenci ve eğitimcinin ihtiyaçlarına cevap veren bir yazılım sunduk. Sizlerle bu mecrada buluşmaktan mutluluk duymaktayız.

Eğitim Pazaryeri Yazılımı

Uzaktan eğitim sektörünün öncü firmalarının ihtiyaçları, işini severek yapan bir yazılım ekibi ile uzun süre yapılan çalışmalar neticesinde; basit arayüz ve sağlam alt yapı ile sizler için hazırlandı.

Görüşme Talep Et!

Diğer Ürünlerimiz