Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetiminde Neler Yapıyoruz?

Sosyal medya yönetimi hizmetimiz; sosyal ağlardaki hesaplarınızınkurum kimliğine ve  diline dikkat edilerek düzenli ve kaliteli  paylaşımların yapılması, kullanıcılarla iletişimde kalarak gelen sorulara yanıt verilebilmesi, reklam kampanyalarının yürütülmesi olarak tanımlanabilir.

Eğitim Kurumları Neden Sosyal Medya Yönetimi Yaptırmalılar?

Tüketicilerin özellikle velilerin,öğrencilerin ve eğitim almak isteyen bireylerin sosyal medyayı aktif kullandıklarını göz önünde bulundurursak sektör ve alan fark etmeksizin tanıtım faaliyetlerinin dijital mecrada olması gerekmektedir.

Bilindiği  gibi dijital medyada  sosyal medyanın reklam gücüde oldukça fazladır. Hedef kitleyi doğrudan seçebilme şansımız, ölçümlenebilir olması ve  maliyet bakımından avantajları dijital medyanın artılarıdır.

Eğitim kurumlarının projelerini ve ürünlerini tanıtmak amacıyla sosyal medyayı aktif olarak kullanmaları gerekmektedir. Özellikle markanızın kurumsal yapısını köklü geçmişini veya sektöre getirdiği yeni anlayışı doğrudan iletebilmesi için sosyal medya oldukça verimli bir yerdir. Düzenli ve kaliteli paylaşımlar ve storyler markanın hedef kitlesine kendini tanıtmasını ve doğru şekilde anlatması kolaylaştırmaktadır.Bunun gibi  ayrıca eğitimler ,yeni iş birliklerinin duyurusu, sosyal faaliyetler, sosyal sorumluluk projeleri gibi konuların güncel tanıtımları ayaktaduran kurum imajını güçlendirmekte ve potansiyel hedef kitlesin üzerinde pozitif algı oluşturmaktadır.

Özellikle yönetici dahil  kurum çalışanlarının videolar ve yazılarla ön plana çıkartılması tecrübe ve birikimin ifadesi anlamında  yapılan işe değer verildiğinin ve başarının kanıtı niteliği olmaktadır.

Eğitim kurumunun itibarının yönetimi dışında ortak noktamız  olan ürün-hizmet – proje gibi çalışmaların meyvesinin doğru tanıtımı için sosyal medya bulunmaz bir mecradır.Bizler uzman ekibimizle doğru bir imaj çalışması ve düzenli stratejilerle markanızı ve işinizi tanıtmanın en sağlıklı yönlerini sizlere sunarak firmanızı en üstlere taşımaktayız.

Neden Bizden Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmeti almalısınız?

Sosyal medya firmanızın dijitaldeki yüzüdür. Kurumsal markalar ya da firmalar sosyal medyada kendine yer edinmiştir.Sizlerin de kullanıcılarınıza, hedef kitlenize ulaşmanız ve bu kitleyi genişletmeniz için sosyal medyada yerinizi almanız gerekir.Sosyal medya danışmanlığı almak hata payınızı minimuma indirir ve kitlenizin ilgisini çekmekte ve genişletmekte ve yeni kitlelere ulaşmakta  daha verimli olursunuz.

Dijitalde en sık yaşanılan sorunlar firmaların kendi yönettikleri sosyal medyalarda ilerleme göremeyince vazgeçmeleri ve dijitalde artık yer almak istememeleridir. Bu yüzde profesyonel bir desteğe bütün sektörün ihityacı vardır.Bizimle çalışmanız sizi sosyal medyada tanıtacak, güçlendirecek ve yükseltecektir.Unutmayın sosyal medya platformlarınız sizin dijital kimliğiniz ve sesinizdir.

 

Sosyal Medya Yönetimi

Profesyonel sosyal medya ekibimiz ile uzaktan eğitim hizmeti veren öncü firmaların, sosyal medya hesaplarını aktif olarak yönetiyoruz.

Görüşme Talep Et

Diğer Ürünlerimiz