Uzaktan Eğitim Portalı About Uzaktan Eğitim Portalı
Uzaktan Eğitim Portalı

UEP Kimdir?

UEP'in (Uzaktan Eğitim Portalı) geliştiricileri UEP'i sektöre hakim ve önde gelen uzaktan eğitim firmalarının geri bildirimleri ile geliştirmiştir. Öğrenci ve sistem yöneticilerinin isteklerini tam anlamıyla karşılamak için hergün geliştirilmeye devam edilmektedir.

UEP'in geliştiricileri aslında Ankara lokasyonlu yazılım sektöründe uzun sürelerdir kurumsal firmalara özel yazılımlar geliştiren ve aynı zamanda ajans hizmetleride sunan Avrasyasoft'tur.
Avrasyasoft bünyesinde yazılım geliştiriciler, sosyal medya yöneticileri, grafiker, metin editörü ile hizmet vermekte olup Türkiye'nin eğitim sektöründe bilinen firmalarına alt yapı sağlayıcısıdır.

  • UEP Akademi
  • UEP Business
  • Data Share
  • Data Plus
Uzaktan Eğitim Portalı

Eğitim Projelerinizi Hayata Geçiriyoruz

Bir Kahveye Bekleriz

Projeniz her ne olursa olsun bir kahve için uğrayın sizi ve projelerinizi merak ediyoruz; bizimde söyleyeceklerimizin olduğunu bilmenizi istiyoruz.

Merak Etmeyin Anlaşırız

Projelerin gerçekleşmemesinin sebebi her ne ise biz size elimizi uzatmaktan ve yardımcı olmaktan onur duyacağımızı bilin lütfen.

Her Zaman Destek Veriyoruz

Bir yazılım projesi asla bitmez sürekli devam eder ve desteğe ihtiyacı vardır. Yaptığımız bütün projelerde desteğimizi sonuna kadar esirgemeyiz.

100

K

+

Sistemdeki Öğrenci

24

+

Eğitim Şirketi

13

+

Alt Bayi

5

+

Yıllık Tecrübe